Про нас

Вас вітає Школа-студія “Kingdom”!

Школа-студія “Kingdom” була заснована у вересні 2012 року і з того часу успішно здійснює свою активну діяльність з навчання іноземних мов та декоративно-прикладного мистецтва. Школа-студія “Kingdom” поєднує в собі високу якість навчання зі зручним розташуванням офісу в місті Києві. Заняття у школі-студії “Kingdom” проходять у дружній та невимушеній атмосфері, що робить процес засвоєння нових знань ще більш приємним та ефективним.

Наші основні переваги:
– Професіоналізм викладачів
– Високі стандарти послуг
– Демократичність
– Заняття в міні-групах (2-6 студентів)
– Гнучкий графік занять
– Велика кількість пропонованих послуг
– Можливість вивчати іноземну мову та малювати одночасно
– Затишні офіси у Києві

Наші викладачі – це фахівці високого рівня, які мають профільну вищу освіту, займаються методичною та викладацькою діяльністю у вузах та практикують як перекладачі.

Ми прагнемо зробити процес навчання у нашій школі якомога більш приємним та ефективним, тому дуже вимогливо ставимося до підбору викладачів. Нашою основною метою є Ваше максимальне задоволення від навчання в нашій школі. Саме тому ми намагаємося підібрати оптимальний для Вас графік занять і методику викладання іноземних мов, різноманітну кількість майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, а також інші послуги, які змогли б Вас зацікавити.М

Місія та мета діяльності школи-студії “Kingdom”:

Стати висококваліфікованим центром викладання іноземних мов та мистецтва;

Популяризувати культуру вивчення іноземних мов та мистецтва через мережу наших шкіл;

Розвивати в нашому суспільстві розуміння функціонування міжнародної економіки і готувати населення до життя і роботи в умовах світової економіки і глобалізації.

Підвищувати культурний рівень українців і залучати якомога більшу кількість однодумців.


Leave a Reply