Мовна школа

Вивчення іноземної мови для будь-якого віку!

Пропонуємо вивчення іноземних мов:

 • англійська;
 • французька;
 • польська;
 • німецька;
 • українська як іноземна.

На заняттях ви не лише будете отримувати корисні та цікаві знання, а й отримувати від навчання безліч задоволення.

Якщо Вас цікавлять по-справжньому ефективні заняття з іноземної мови, ми пропонуємо Вам свої послуги. Прості та невимушені заняття принесуть вам не тільки практичну користь, але й подарують велику кількість задоволення. Завдяки невимушеній манері навчання, ви досконало оволодієте розмовною мовою, з легкістю засвоїте базову граматику, фонетику та лексику, вдосконалите свої шкільні знання або підготуєтесь до вступу до ВНЗ.

Заняття проходять в атмосфері домашнього тепла й затишку, що допомагає учневі відчувати себе комфортно та без зайвих стресів. Ми розробили і постійно вдосконалюємо авторську методику, яка спирається на сучасні технології вивчення мови, а також індивідуальні потреби кожного учня. Індивідуальний підхід полягає в меті вивчення, яка в свою чергу, визначає добір навчальних посібників, методи та тактику навчання.

Навчання проводиться в групах та індивідуально. Кожен учень може самостійно обрати форму роботи, яка найкраще підходить для нього, а  наше завдання – забезпечити ефективність та якість навчання за рахунок використання всіх наявних ресурсів:

 • Навчальних програм, створених методично правильно і відкоригованих індивідуально відповідно до особливостей учня, якщо в цьому є потреба;
 • Сучасних навчальних посібників, які містять не тільки корисний, але й цікавий матеріал для аудиторії будь-якого віку;
 • Використання в процесі навчання аудіо, відео та Інтернет ресурсів;
 • Проведення уроків-екскурсій, – кіно, – прогулянок з метою практичного використання англійської мови.

За результатами тестів 2014 – 2019 100% наших випускників вступили до вищих навчальних закладів, таких як Києво-Могилянська Академія, КНЕУ, тощо.

Запрошуємо всіх, хто готується до таких тестів, як FCECAETOEFLIELTS, а також ДПА, ЗНО з англійської мови.

– Навчання проходить у міні-групах (2-4 особи) та індивідуально

– Індивідуальний підхід до кожного учня

– Професійна програма підготовки

– Спеціальні навчальні матеріали

– Викладачі, що мають багаторічний досвід у підготовці до тестів

– Практика виконання тестових завдань і написання творчих робіт відповідно до вимог ЗНО

– Гнучкий графік занять

– Зручне місцерозташування

Детальну інформацію ви можете дізнатись у адміністратора.


2 коментарі

Наталья

23.10.2015 at 11:35 pm

Хочу выразить благодарность Анастасии Дмитриевне за её подход к своей работе. Это Учитель с большой буквы, очень опытный и трудолюбивый. Именно с Анастасией Дмитриевной я очень полюбила английский язык и с радостью хожу к ней на занятия! Этот учитель владеет секретом, как сделать так, чтобы ученик полюбил её предмет. Она с большим интересом и рвением проводит свои занятия, насколько легко и ясно умеет донести свои знания нам, что уроки с ней проходят настолько приятно, что с нетерпением ждёшь следующего урока,и скажу больше, она хоть и не строгая, но прийти к ней не подготовленной к уроку не позволяет совесть, всегда с радостью делаю домашние задания и с нетерпением жду новых и новых знаний от неё! Спасибо вам за ваш труд !!!

  wpking

  08.11.2015 at 8:41 pm

  Спасибо Вам за такие теплые слова, мы искренне рады что вам нравится заниматься, вашим успехам и достижениям! Будем стараться удивлять вас новой интересной информацией и методиками обучения)))

Leave a Reply