Наші викладачі

Наші викладачі – це фахівці високого рівня, які мають вищу освіту, займаються додатково методичною та викладацькою діяльністю, викладають у вузах та практикують як перекладачі.

 

Ми прагнемо зробити процес навчання у нашій школі якомога більш приємним та ефективним, тому ми дуже вимогливо ставимося до підбору викладачів. 
Нашою основною метою є Ваше щонайповніше задоволення від навчання в нашій школі. Саме тому ми намагаємося підібрати для Вас оптимальний час і методику викладання іноземних мов, різноманітну кількість майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, а також інші послуги, які змогли б Вас зацікавити.

Короткі довідки про викладачів

 

Черненко Ірина Анатоліївна, унікальний фахівець з роботи з найменшими учнями нашої школи-студії має вищу профільну освіту. Закінчила Київський Гуманітарний інститут ім. Б.Д. Грінченко. Факультет: Педагогіка середньої освіти. Англійська мова та література. За фахом учитель  англійської мови.     Працює  з 08.10.2010  у ДДУ«АЛСКО», дитсадок Пізнайко”.

Ірина Анатоліївна має чудові професійні навички роботи й багаторічний досвід роботи з дітьми 3-6-річного віку. Під час занять вчитель застосовує комунікативну методику навчання, розвивальні ігри, музичні та рухливі ігри. Ірина Анатоліївна дуже креативний та позитивний фахівець, яку обожнюють діти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гардашник Ірина Борисівна, вчитель вищої категорії, за час роботи в школі спробувала свої сили як голова методичного об’єднання вчителів школи та Голосіївського району, заступник директора з іноземних мов. Останні 8 років працювала викладачем англійської мови кафедри методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Автор ряду статей та упорядник електронних посібників з англійської та американської літератури. Тренер з використання програми SMARTNotebook та куратор групи вчителів, що створюють уроки для навчання учнів у дистанційному режимі. Проводила перші в місті Києві експрес-курси з підготовки до ЗНО на базі інституту післядипломної освіти КУ імені Бориса Грінченка. Постійно проводить заняття та консультації для учнів 11-х класів з підготовки до ЗНО за власною програмою. Має чудові відгуки про отримані знання, які допомогли учням успішно впоратися зі складними завданнями ЗНО  усіх років.

Під час роботи викладач знаходить індивідуальний підхід до кожного учня, незалежно від вікової категорії. Постійно відвідує різноманітні семінари та тренінги з метою впровадження нових методів та нових технологій у навчання. Комунікативний метод навчання, ось те, чим керується Ірина Борисівна під час роботи. Робота на результат – ось головна мета навчання, яку  ставить перед собою викладач.

 

Юхно Анастасія Дмитрівна

  • викладач англійської мови
  • випускниця КНЛУ, здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та зарубіжної літератури та української мови і літератури.
  • займається викладанням англійської мови з 2007 року.

 Головними принципами роботи викладача є 

  • Навчання із зацікавленням і задоволенням!
  • Кожен урок має бути цікавим, захоплюючим та творчим.
  • Успіх може забезпечити лише той учитель, що сам проживає радість успіху
  • Навчатися ніколи не пізно. А вивчати англійську завжди актуально!
  • Тренуємо креативність разом!

 

 

 

 

 

 

 

 

Буракова Ольга Олександрівна

викладач англійської, польської, італійської та французької мов

викладає з 2006 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Журба Юлія – викладач англійської, німецької та французької мов.

 

Олійник Вітана – викладач німецької та англійської мов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *