Правила придбання абонементу!!!

1. У Вас є можливість придбати абонементи на 4, 8, 12 відвідування занять протягом місяця з дати купівлі абонементу. (Ви сплачуєте кількість занять на місяць, а не календарний з 1 до 31)

2. Термін дії абонементу зберігається півтора місяці з першого сплаченого заняття. (У разі пропущеного заняття з поважних причин, ви маєте змогу відпрацювати заняття протягом 15-ти днів після кінцевої дати абонементу).

4. Відсутність на занятті БЕЗ попередження не відшкодовується школою. Мінімальний час коли можливо перенести заняття – за 3 години до початку уроку. За менший час заняття НЕ відпрацьовуються.

Школа не несе відповідальності за пропуски і відшкодування коштів.

5. У вартість абонементу входять основні витратні матеріали, але якщо викладач планує зробити творчу роботу з учнями відходячи від класичних занять і на це необхідні додаткові матеріали, вас заздалегідь попередять яку суму потрібно докласти до конкретного заняття. (наприклад, олійний живопис – полотно, олійні фарби тощо)

6. Якщо зі сторони школи доводиться відмінити заняття, вас обов’язково попередять і це заняття відпрацьовується наступного разу.

7. Якщо абонемент припадає на свята, канікули, заняття переносяться з урахуванням вихідних.

8. Також у вас є можливість придбати абонемент на 3 місяці (25 занять) з іноземних мов зі знижкою 30% від повної вартості заняття. Лише абонементи на групові заняття від 2 осіб у групі.
Знижки не сумуються.
Термін дії абонементу 3 місяці з дати його активації в період з 1.09.2019 по 1.10.2019.
Заняття даного абонементу НЕ ПЕРЕНОСЯТЬСЯ!!! Переносяться у тому випадку, якщо заняття припадає на святкові вихідні дні.