Підготовка до ЗНО, ДПА та інших тестів

Школа-студія KINGDOM оголошує набір

у групи з підготовки до ЗНО з англійської мови щомісяця!

За результатами тестів 2014, 2015 100% наших випускників вступили до вищих навчальних закладів, таких як Києво-Могилянська Академія, КНЕУ, тощо.

Запрошуємо всіх, хто готується до таких тестів, як FCE, CAE. TOEFL, IELTS.

 – Навчання проходить у міні-групах (2-4 особи) та індивідуально

– Індивідуальний підхід до кожного учня

– Професійна програма підготовки

– Спеціальні навчальні матеріали

– Викладачі, що мають багаторічний досвід у підготовці до ЗНО

– Практика виконання тестових завдань і написання творчих робіт відповідно до вимог ЗНО

– Гнучкий графік занять

– Зручне місцерозташування

Детальну інформацію ви можете дізнатись у адміністратора.

5 коментарів

 1. Алёна сказав:

  Всем советую изучать иностранные языки вместе с Kingdom. С первой минуты в школе чувствуется индивидуальный подход к каждому клиенту. Преподаватели – действительно профессионалы своего дела, выкладываются на 200%, комплексно подходят к подготовке школьников и студентов к экзаменам, требовательны и строги при проверке знаний. Занятия проходят весело и главное – эффективно. Помимо этого в школе часто проводятся различные мероприятия, на которых можно не только попрактиковаться в разговорной речи, но познакомиться с интересными людьми, весело провести время в приятной компании. Попав однажды в эту школу, в другие школы Вы точно не пойдете!!!!

  • wpking сказав:

   Спасибо Вам за добрые теплые слова, положительную оценку и оказанное доверие:)

 2. Альона сказав:

  Чудова школа, рекомендую всім! Школа Kingdom, не просто місце де вчать мову і бла бла, це hot spot цікавих, різних і розумних людей! Це “космічний” простір, де діє правило “гарного настрою”! Атмосфера чудова … мені дуже подобається, що тут тебе не просто вчать писати, читати і говорити! Викладачі, справжні “маги”, вони буквально “вкладають” в твою голову знання!Дуже відповідально ставлятся до підготовки дітей та дорослих до будь-яких іспитів, з їхньою допомогою ви здасте навіть найскладніший тест з легкістю. Тут ти починаєш “думати” цією мовою, як на своїй рідній! Мені дуже подобається, що крім занять мова стає, як би, допоміжним інструментом, який у свою чергу відкриває двері до цікавої інформації, досвіду та знанням,кожні заходи наповнені веселощами і позитивом, час пролітає дуже швидко! Якщо оберете цю школу не пожалкуєте і отримаєте багато позитивних вражень та знань!

  • wpking сказав:

   Щиро дякуємо за Ваші рекомендації і такий позитивний коментар! Ми раді що ви дійсно задоволені нашою роботою. Наша найважливіша мета – це Ваше повноцінне задоволення від навчання та Ваші високі результати.

 3. Катерина сказав:

  Я раджу всім школу Kingdom, тому що в ній працюють справжні професіонали своєї справи. Я почала вчитися в цій школі з самого її народження. Мене зацікавило те, що в ній є не тільки мови, а й мистецтво, дуже рідкісне поєднання, до речі я відвідала чимало майстер класів і хочу сказати, що це варто зробити всім, їх атмосфера вражає. Спочатку я просто вивчала англійську, а потім (рік тому) мені потрібно було складати вступний іспит (ЗНО) з англ-ї і мені потрібен був викладач, щоб підготуватися і я почала готуватися саме в цій школі і ні краплі не пошкудувала про це. Хочу окремо подякувати Викладачу Ірині Борисівні за її професіоналізм. Вона не тільки чудовий викладач, а еще й дуже приємна людина, а це теж не менш важливо, адже не дуже комфотно сидіти на уроці, коли немає певного контакту з викладачем. Вона дуже багато чому мене навчила, я дуже підняла рівень свого англ-го і склала вдало іспит. Наші уроки були настільки цікавими, що я навіть не помічала як летить час. Я обожнюю таких викладачів, це справжній скарб, таких дуже мало. Я хочу подякувати школі Kingdom за її викладачів, атмосферу, за вміння знайти підхід до кожного, хто в ній навчається. Thank you very much:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *