Англійська мова

Якщо Вас цікавлять по-справжньому ефективні курси англійської, ми пропонуємо Вам свої послуги. Прості та невимушені заняття принесуть вам не тільки практичну користь, але й подарують велику кількість задоволення. Завдяки невимушеній манері навчання, ви досконало оволодієте розмовною англійською, з легкістю засвоїте базову граматику, фонетику та лексику, вдосконалите свої шкільні знання або підготуєтесь до вступу до ВНЗ.

Заняття проходять в атмосфері домашнього тепла й затишку, що допомагає учневі відчувати себе комфортно та без зайвих стресів. Ми розробили і постійно вдосконалюємо авторську методику, яка спирається на сучасні технології вивчення англійської мови, а також індивідуальні потреби кожного учня. Індивідуальний підхід полягає в меті вивчення англійської мови, яка в свою чергу, визначає добір навчальних посібників, методи та тактику навчання.

Навчання проводиться в групах та індивідуально. Кожен учень може самостійно обрати форму роботи, яка найкраще підходить для нього, а  наше завдання – забезпечити ефективність та якість навчання за рахунок використання всіх наявних ресурсів:

  • Навчальних програм, створених методично правильно і відкоригованих індивідуально відповідно до особливостей учня, якщо в цьому є потреба;
  • Сучасних навчальних посібників, які містять не тільки корисний, але й цікавий матеріал для аудиторії будь-якого віку;
  • Використання в процесі навчання аудіо, відео та Інтернет ресурсів;
  • Проведення уроків-екскурсій, – кіно, – прогулянок з метою практичного використання англійської мови.

Як ви могли помітити, серед іноземних мов англійська посідає одне з  перших місць (після китайської та іспанської) за кількістю користувачів і вже давно стала мовою міжнародного спілкування. Сьогодні англійська – це мова бізнесу, науки, навчання, інтернету, тощо. Англійська об’єднує людей та допомагає отримувати знання з будь-яких джерел інформації.

Якщо ви ще маєте сумнів у доцільності вивчення англійської мови, то нижче наведені 10 причин, навіщо потрібно вивчати англійську мову. Прочитавши ці пункти, ви остаточно вирішите, чи потрібно вам знати англійську мову.

Причина перша – освітня

Якщо Ви вирішили отримати вищу освіту закордоном, то без знання англійської Ви, на жаль, не зможете вступити до університету, де всі дисципліни викладаються англійською. Ви навіть не зможете пройти психометричний тест.

Причина друга – кар’єрна

Рядок “вільне володіння англійською” у Вашому резюме – це велика перевага. Спілкування з колегами з усього світу, переговори з іноземними клієнтами, бізнес-зустрічі під час відрядження, ділове листування у великих компаніях, найчастіше, ведуться саме англійською мовою.

Причина третя – пізнавальна

Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. І, незважаючи на те, що “зрозумілий” сегмент Мережі містить чимало корисної інформації, все-таки в англомовномій частині Інтернету достовірної та необхідної Вам інформації в рази більше.

Причина четверта – практична

Володіючи англійською, Ви зможете не витрачати час на пошуки потрібної інформації, продираючись крізь джунглі безглуздостей автоматичного перекладача.

Причина п’ята – культурна

Всі ми знаємо, як книги, фільми та пісні втрачають частину своєї чарівності, гумору й сенсу в результаті невдалого перекладу. Володіючи англійською, Ви зможете насолодитися глибиною думки улюбленого твору, не спотвореного невдалим перекладом.

Причина шоста – безпека

Ви здійснюєте покупки через Інтернет? Звичайно, знання мови Вам стане в нагоді, адже всі умови угоди прописані англійською. Уважно прочитайте їх, перш ніж робити замовлення і Ваші гроші будуть в цілості.

Причина сьома – оздоровча

Вивчення іноземної мови – відмінне тренування пам’яті. Тримайте мозок в тонусі і Вам не загрожують старечий склероз і деменція.

Причина восьма – комунікативна

Весь цивілізований світ говорить англійською. Ви зможете підтримати розмову з людиною з будь-якої точки земної кулі і завести нових друзів.

Причина дев’ята – змагальна

Чим не виклик самому собі, чому чергова мета не в процесі самовдосконалення? А Вам – слабо?

Причина десята – перспективна

“Вільна англійська” – це квиток до світу великих можливостей, не обмежений мовним бар’єром.

Якщо ви знайшли для себе вагомі причини, навіщо вам потрібно вивчати англійську, то запрошуємо вас здійснити захоплюючу подорож у світ англійської мови та переконатися самим у користі знання англійської мови!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *