HandMade

Рiзноманiтнi прикраси для дiвчат:

_gJ6ZRM27_Y 2nq7vQf_iKQ hBiUkxEMli8 Mb-nvVJwiP4 -nVAn8SFGXw pRI0Snttpks r44d59MHVgI uCdPu4k9tWI

Ловець Снів

Вло́влювач снів (англ. dream catcher, dreamcatcher) — у давнину був як амулет деяких індіанських племен Північної Америки, нині популярний як етнічна прикраса.

Складається з сітки вплетеної в коло з пружної лози або гілки (наприклад вербової). Зустрічаються також ловці виконані в формі краплі води або тривимірні ловці. Амулет оздоблюється пір’ям, намистинами та іншими прикрасами, яким індіанці надавали певні магічні властивості. Ловці снів зазвичай вішали над місцем сну або при вході до індіанського житла. Згідно із віруваннями деяких племен Північної Америки, сни, які сняться мешканцям дому, повинні були пройти через амулет. Густа сіть мала пропускати тільки хороші сни і затримувати нічні жахи, які гинули з першими променями сонця.

Сьогодні ловець снів популярний сувенір, прикраса. У зв’язку із модою на New Age люди вішають ловців снів як амулети, що повинні приносити щастя, в своїх кімнатах або автомобілях.

Запрошуємо вас на майстер-клас з виготовлення власного індійського амулету. Порадуйте себе і близьких! Сплетіть СВІЙ Ловець снів і пориньте в чудеса індіанської магії =))

Вартість – 150 грн.

Тривалість – 1,5 часа.

Поспішайте записатись на майстер-клас, кількість місць в групі обмежена!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *